Boy for Rent Konusu, oyuncuları, inceleme

Boy For Rent (Tayca: Boy For Rent – ผู้ชายให้เช่า; Boy For Rent – Phu Chai Hai Chao), Sananthachat Thanapatpisal (Fon), Sarunchana Apisamaimongkol (Aye), Tanutchai Wijitwongthong (Mond) ve Thanat Lowkhunsombat (Lee) gibi oyuncuların yer aldığı 2019 Tayland televizyon dizisidir.

Ekkasit Trakulkasemsuk tarafından yönetilen ve GMMTV ile Keng Kwang Kang iş birliğiyle oluşturulan bu yapım, GMMTV’nin 5 Kasım 2018’de düzenlediği “Wonder Th13teen” etkinliğinde tanıtılan 2019’da yayınlanacak olan on üç televizyon dizisinden biriydi. Dizi, 10 Mayıs 2019’da One31 ve LINE TV’de prömiyerini yaptı. Bu yazımızda Boy for Rent’in konusu, oyuncu kadrosunu ve Boy for Rent’i inceliyor olacağız.

Boy for Rent Konusu

Aşk Beklendiği Gibi Olmayınca…

Smile, yakışıklı üst sınıf öğrencisi Kyro’ya aşık olur, ancak ona açıldığında Kyro onu reddeder ve çocukça kızlardan hoşlanmadığını söyler. Smile, bir erkeğin kalbini nasıl fethedeceğini öğrenmek için “Kiralık Erkek” tutmaya karar verir.

Liz ise erkek arkadaşı Badz’ın onu aldattığına inanır ve suçluluk hissetmeden ondan intikam almak için Kiralık Erkek hizmetini kullanmaya karar verir. Liz ve Smile’ın ikisi de, bir erkeği kiralamanın hayatlarını sonsuza dek değiştireceğini bilmiyordur.,

Boy for Rent Oyuncu Kadrosu

Aşağıda dizinin oyuncu kadrosunu bulabilirsiniz:

Ana Karakterler

 • Sananthachat Thanapatpisal (Fon) – Smile rolünde
 • Sarunchana Apisamaimongkol (Aye) – Liz rolünde
 • Tanutchai Wijitwongthong (Mond) – Badz rolünde
 • Thanat Lowkhunsombat (Lee) – Kyro rolünde

Yardımcı Karakterler

 • Apichaya Saejung (Ciize) – Onnie rolünde
 • Sutthipha Kongnawdee (Noon) – Tam rolünde
 • Jirakit Kuariyakul (Toptap) – Tan rolünde
 • Chatchawit Techarukpong (Victor) – Jayden rolünde
 • Suttatip Wutchaipradit (Ampere) – Jenny rolünde
 • Wanwimol Jensawamethee (June) – Badz’ın küçük kız kardeşi rolünde
 • Nutchapon Rattanamongkol (Nut)
 • Sarunthorn Klaiudom (Mean) – Run rolünde

Boy for Rent İnceleme

Dikkat! Bu inceleme çok detaylıdır ve sürprizbozan (spoiler) içerebilir. Okumak veya okumamak size kalmış.

Bu diziyi izlemeye başlamadan önce bazı incelemeler okudum ve dürüst olmak gerekirse, neredeyse bu diziyi izlemeyecektim. Fakat dedim ki hadi bu diziye bir şans vereyim.

Eğer hafif yürekli bir romantik komedi ve bolca gözünüzün şenlenmesini istiyorsanız, Boy For Rent sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını düşünüyorm. Karakterlerin derinlemesine işlendiği ve olay örgüsündeki her sorunun cevaplandığı bir dizi arıyorsanız, maalesef Boy for Rent’te böyle bir şey yok. Ama dürüst bir soru sorayım, Boy For Rent size gerçekçi bir konsept gibi geliyor mu? Muhtemelen hayır. Ama dizide sevimli karakterler, başroller arasındaki fena olmayan bir kimya, sıcacık öpüşme sahneleri ve bol bol kahkaha bulacağınızı söyleyebilirim.

Dürüst olmak gerekirse, Smile karakterini beğendim – çok sevimli bir özelliği var ve Fon’un harika bir iş çıkardığını düşündüm. Herkes masum bir karakteri sıkıcı olmadan canlandıramaz. Fon ve Mond’un çift sahneleri beni mest etti ve onları tüm dizi boyunca destekledim. İkinci başrol çiftimizi çok da merak etmiyordum fakat eninde sonunda onlara da alıştım. Bir de bir şey daha söyleyeceğim. Şu Liz’e dizi boyunca saçının boyamamasını söyleyemez miydiniz?

Neyse, eğer hafif yürekli ve kısa bir romantik komedi arıyorsanız, size tavsiye edebilirim. Sadece 12 bölüm olduğundan, bir Pazar günü sıcacık yatağınızda izleyip bitirebileceğiniz dizilerden biri.

Dizi hakkında ek bilgiler

 • Yayın Yılı: 2019
 • Tür: Romantik Komedi
 • Bölüm Sayısı: 12

Eğer dizi hakkında daha detaylı bir araştırma yapmak isterseniz Boy for Rent’in IMDB sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eda Öztürk

Eda Öztürk, drama ve romantik diziler üzerine yazılarıyla tanınan bir yazardır. Dizilerin derinlemesine analizlerini ve eleştirilerini sunarak Sinepil.org'da okuyucularına değerli bilgiler aktarmaktadır.

Bunları da Beğenebilirsiniz

Yorum yapın